Roche Bobois, İstanbul Showroom’u Muhteşem Bir Davetle Açıldı

Roche Bobois, İstanbul Showroom’u Muhteşem Bir Davetle Açıldı

 

Mobilya tasarımında “Fransız Yaşam Sanatını” dünyaya sunan lüks marka Roche Bobois, İstanbul’daki ilk showroomunu seçkin tasarım ve dekorasyon markalarının bulunduğu Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açtı. Açılış davetine Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier, markanın Türkiye Distribütörü ENNE Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aytekin ile birlikte iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı. Davette ayrıca markanın sonbahar-kış koleksiyonunun ön izlemesi de gerçekleştirildi. Renklerin harmonik geçişler yaptığı koleksiyon Fransız tasarımının zengin çeşitliliğini temsil ediyor.

 

Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier ve ENNE Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aytekin davette konuklarla yakından ilgilenirken, aralarında Hatice Aslan, Tuğçe Eyilik, Oğuz Satıcı, Gökhan Avcıoğlu, Yelda-Demir Güral, Nurettin Eroğlu, Cansu-Erdem Eroğlu, Arhan Kayar, İdil Lüleci, Esra Kazmirci, Emel Balcı ve Bülent Yıldırım’ın da bulunduğu davetliler Roche Bobois tasarımlarına büyük ilgi gösterdiler. 

 

Roche Bobois bugün 55 ülkede 260 showroomu bulunuyor. Fransız lüks marka aynı zamanda Joana Vasconcelos, Marcel Wanders, Kenzo Takada, Ora Ito, Sacha Lakic başta olmak üzere ünlü sanatçılar ve tasarımcılar ile işbirliği içinde. Dünyanın önde gelen moda evleri olan Jean Paul Gaultier ve Missoni Home ile de çalışan Roche Bobois, her müşterisine yaratıcılık ve tasarım konusunda kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir