Nasip Olur mu? Gelin Evi’nde Kayınvalidesinin Hediye Ettiği 665 Bin TL’lik Altın Kemeriyle Şov Yapan Kadın

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV’de yayınlanan Gelin Evi programında şok eden anlar yaşandı. Gizem isimli gelinin taktığı armalı Reşat altınından 3 metre altın kemere, bileziklerden kolyelere takıların fiyatı dudak uçuklattı!

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TB’de yayınlanan Gelin Evi programı yine acayip şeylere ev sahipliği yapıyor.

Konsept olarak 5 farklı gelinin sevgililikten istemeye, düğünden balayına, evinden çeyizine her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıp en sonda da maharetli ellerinden çıkan yemeklerle yarıştığı program, gündüz kuşağının en çok tercih edilenlerinden biri.

Birbirinden farklı karakterde 5 gelin bir araya gelince bir de üstüne işin sonunda 50 bin TL’lik ödül olunca tartışmalar, kavgalar ve kaoslar asla eksik olmuyor tabii ki…

Bu hafta ise gelinlerimiz maşallah pek bi’ altınlı… Evde ne var ne yoksa takıp takıştıran gelinlerimiz, dünkü bölümde adeta gözümüzü aldılar!

Zeynep isimli gelinin evine konuk olan diğer yarışmacılardan Gizem Hanım’ın altınları ekranlarda “Güneş gözlüğü takmadan bakmayınız” uyarısı verilecek kıvamdaydı!

2 metrelik altın kemeri, armalı Reşat altını ve göz dolduran kalın bilezikleriyle adeta şov yaptı Gizem Hanım!

Herkesin dikkatini çeken kemer, beline 3 kez dönüyormuş. 350 gramlık bu kemeri, gramı 1900 TL’den hesaplayınca 665 bin TL ediyor!

Armalı Reşat altını ise 70 bin TL imiş…

Diğer bilezikler, kolyeler falan derken tahminen 1,5 milyon TL’ye yakın duruyor Gizem Hanım’ın üstündeki takılar!

Kemeri kayınvalidesi, armalı Reşat altınını kocası alan Gizem Hanım, dış sesinin kemer fiyatının 665 bin TL olduğunu söyleyince “Kayınvalidem sağ olsun” diye bağırmaktan da geri kalmadı!

O anları buradan izleyebilirsiniz ?

Valla ne diyelim, ne kaynanalar var görüyorsunuz!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir