BLACKPINK Üyesi Lisa’nın Paris’teki Crazy Horse Performansı Kore’de Yankı Uyandırdı

Güney Kore’nin en popüler kadın gruplarından biri de BlackPink. Artık tüm dünyada herkesin tanıdığı ve hayran olduğu BlackPink grubu son zamanlarda dağılacakları iddialarıyla gündeme gelirken, kızlar solo işlerine odaklanmış durumda. Bu isimlerden biri de Lisa elbette. Paris Moda Haftası sürecinde Paris’te olan Lisa’nın ‘Crazy Horse Paris’ performansı Kore’ye damgasını vurdu.

K-POP denince akla gelen ilk gruplardan bir tanesi de BlackPink bildiğiniz gibi. Kızların dünyanın dört bir yanından çılgınlarcasına takipçileri olduğu gerçeği inkar edilemez.

How You Like That, Pink Venom, Kill This Love gibi şarkılarıyla herkesin dillerinde gezen şarkılara sahip olan BlackPink, son dönemlerde şirketi açısından kritik bir dönemde. Kızların solo performanslara özen gösterdiğini biliyoruz. Sözleşmeleri ise Ağustos ayında sona erdi. Fakat duyduğumuz kadarıyla yeniden sözleşme imzalamak istemiyorlar.

Özellikle Lisa’nın YG Entertainment ile hiçbir şekilde sözleşme imzalamak istemediği konuşuluyordu.

YG ise bu durumu reddetmiş ve ortada böyle bir şey olmadığını söylemişti. Üyelerle hala görüşme aşamalarında olduğunu açıklamıştı.

Hazır ortalık bu denli karışıkken, Lisa’dan herkesi şoke eden bir haber gelmişti. Crazy Horse Paris performansı sergileyeceği…

Crazy Horse Paris, çıplak kadın dansçıların sergilediği sahne gösterileriyle ünlü bir kabare. Dans gösterileri, sihirbazlık numaraları ve bu tarz gösterilerle tanınan kulüpte bir de BlackPink’in Lisa’sı’nın sahne alacağını öğrenmiştik.

Haberler tabii ki doğru çıktı. Lisa 28 Eylül’de Paris’te Crazy Horse sahnesindeydi.

Performans sergilediği dönem, Paris Moda Haftası dolayısıyla şehrin en kalabalık olduğu zamana denk geldi. Bir diğer yandan birbirinden ünlü Koreli idoller ve oyuncular da moda haftası boyunca Paris’te bulunuyordu.

Gösterinin kayda alınması ve sosyal medyada yayınlanması elbette yasaktı.

Lisa’nın toz pembe peruğuyla birlikte sahne aldığını gördüğümüz bir poz paylaşıldı. Diğer sanatçıların aksine Lisa’nın üstsüz performans sergilememeyi tercih etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Söylenenlere göre birkaç kıyafetini çıkartsa da, Lisa’nın hiçbir zaman çıplak olmadığı bildirildi.

Ünlü Fransız kabare sahnesinde performans sergileyen ilk K-POP sanatçısı Lisa oldu.

Söylenenlere göre üç gün boyunca sahne alan Lisa, beş performans sergiledi.

Ayrıca görülenlere göre 28 Eylül’deki Jisoo ve Rose, Jennie ise 30 Eylül’deki performansı izlemeye ve Lisa’ya destek vermek için kabareye gitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir