Aslı Enver’den kızı Elay’la poz: Uyku eğitimi alıyorum!

Bir dönemin en popüler dizilerinden Kavak Yelleri’nde canlandırdığı Mine karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Aslı Enver, en son ‘Arayış’ adlı bir dijital projeyle izleyici karşısına çıkmıştı. İlk kez ekranda olan ünlü oyuncu, performansıyla büyük beğeni almıştı.

İLK KEZ ANNE OLDU

Sosyal medyada da olmak üzere oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu, 12 Kasım 2022 tarihinde Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız evlenmişti. Müjdeleri art arda veren Enver’in, nikahtan kısa bir süre sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Enver, Elay adını verdiği kızını 4 Temmuz’da kucağına alarak ilk kez annelik heyecanını yaşamıştı.

UÇAĞA BİNDİLER

Geçtiğimiz günlerde kızı ilk kez uçağa binen Aslı Enver, bu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü oyuncu kızını kucağına aldığı o anları, “Mini mini bir kuş” ifadesiyle paylaştı. Eşi Berkin Gökbudak da bu paylaşıma, “Benim güzel kızlarım” ifadesini kullanmıştı.

ANNE VE KIZININ SEVİMLİ PAYLAŞIMI

Kızı Elay’ın yüzünü göstermekten kaçınan ünlü oyuncu, bugün minik kızı Elay’la sevimli bir paylaşım yaptı. Kızının yanında uyuyan Aslı Enver, sevimli pozun altına, “Uyku dersi alıyorum” notunu ekledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir