10 Nisan’da Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Show TV’nin iddialı dizisi Aile’de Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ bir araya geldi. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizide Serenay Sarıkaya, Onur Can Özcan’ın popüler şarkılarından ‘Yaramızda Kalsın’ performansıyla 6. bölüme damga vuracak!

2. Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Türkiye İşçi Partisi (TİP) milletvekili aday adayı olacağını açıklamıştı. TİP Genel Başkanı Erkan Baş, sosyal medya hesabında yaptığı duyuruyla Aslantuğ’un aralarında olmasından memnun olduğunu açıklamıştı. Aslantuğ’un adaylığı kesinleşti. Ünlü oyuncunun takipçileri Mehmet Aslantuğ’un hangi ilden milletvekili adayı olduğunu araştırmaya başladı. Peki Mehmet Aslantuğ TİP hangi il adayı oldu?

3. Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, YouTube programına aldığı konuklarla sık sık gündeme geliyor. 3 ay önce 196Sekiz kanalında sunduğu programa katılan astrolog Nuray Sayarı’nın 2023 seçimleri konusunda yaptığı açıklamalar yeniden gündeme geldi!

4. Danla Biliç’in YouTube kanalına konuk olan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç bir yandan köri soslu tavuk yaptı, diğer yandan da ilişkilerde aldatma ve aldatılmaya bakış açısını anlattı. Söylediği sözlerle sosyal medyada viral olan Dalkılıç, akıllara Merve Boluğur’u getirdi!

5. Kariyeri, özel hayatı ve verdiği cesur pozlarıyla magazin gündeminde sıklıkla yer alan Hadise, çömelerek verdiği pozlarla sosyal medyada dalga konusu oldu!

6. Son günlerde sosyal medyada viral olan akımlardan biri de Muharrem İnce dansı, denk gelmişsinizdir. Memleket Partisi Lideri İnce’nin otobüsteki dansı çok konuşuldu ve gençler arasında hızla yayıldı. Tartışmaları da beraberinde getiren bu dansa son olarak Mustafa Sandal’dan da bir gönderme geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir